Hakkımızda


 Antiochia Gurmeland 2021 yılında Selcan  ♥ Serkan Koşar tarafından kurulmuştur. Antiochia Gurmeland Ürgen Paşa Mah. Ayşe Fitnat Hnm  Caddesinde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

Türkiye'nin yöresel özelliklerine göre hayvansal kaynaklı (şirden mayası) maya ile hazırlanan özlenen geleneksel peynir çeşitlerini Antiochia Gurmeland işletmesinde bulabilirsiniz.

 

Erzincan Tulum Peyniri, Kars Kaşar Peyniri, Ezine Beyaz Peynir, Manyas Mihaliç Peyniri, Kars Balı, Erzurum Çeçil Peyniri, dünyaca ünlü Gemlik Zeytini ve %100 dana şarküteri ürünleri çeşitleri, Hatay yöreselleri, reçeller, soslar, nar ekşisi gibi özlenen geleneksel tatları uygun fiyatlarla Antiochia Gurmeland işletmesinde bulabilirsiniz.

 

Müşteri güvenliğini ön planda tutarak;  beklentilere uygun hizmetleri, kalite ve hijyenden ödün vermeden, ulusal standartlara ve yasal gerekliliklere uygun olarak ürünleri sunmaktır.

 

En yüksek standartlardaki ürünlerini, müşteri güvenliği ve kalite anlayışıyla sunan, yenilik ve fark yaratmaya öncülük eden Antiochia Gurmeland ismi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektir.

 

Antiochia Gurmeland aynı lezzet, aynı kalite ve aynı güvenle hizmet vermeye devam edecektir.  Bu sayede müşterilerimiz güvenle kaliteli ürünlerin yer aldığı şubelerimizde alışveriş yapmaktadır. 

 

Antiochia Gurmeland Bursa bölgesinde uzun yıllardır şubeleriyle hizmet vermeye devam etmesinin yanı sıra artık sınırlarını genişletmeye başlatmıştır. Farklı illerden gelen müşteriler de aldığı ürünlerin müdavimi olmuştur.  Özellikle işletmemizin şehir merkezine yürüme mesafesi yakın olması nedeniyle müşterilerimiz hafta sonu kaliteli ve hayvansal kaynaklı (şirden mayası) maya ile hazırlanan özlenen geleneksel peynir çeşitlerine ulaşabilmektedir.

 

Antiochia Gurmeland, müşterileri ile özel bir diyalog kurmaktadır. Bu sayede de müşteri beklentilerine yönelik pancar şekerinden yöresel reçeller;  nar ekşileri, soslar, hayvansal kaynaklı (şirden mayası) maya ile hazırlanan peynir çeşitlerini sunabilmektedir.